SET USHI® náušnice TRIANGLE/TRIANGLE KIDS (set Máma+Dcera) - zlacené Ag 925/1000 (2,50g)

Náušnice jsou vyrobené ze zlaceného stříbra o ryzosti 925/1000.

Skladem
Kód: 222
3 480 Kč
Kategorie: Zlacené
Hmotnost: 0.35 kg

Kompletní SET dvou párů kvalitních stříbrných náušnic pro maminku a dceru s povrchovou úpravou zlatem, osazené zářivými zirkony.

Dámské USHI® náušnice TRIANGLE jsou decentní krásné náušnice. Ač svým vzhledem nemusí představovat žádný určitý význam, tvarem trojúhelníku je můžeme vnímat, stejně jako symbol rovnostranného trojúhelníku, jako symbol vyjadřující tvořivost, růst, integraci, harmonii, subjektivitu a manifestaci. Trojúhelník zachycuje svou všestranností také magii zázrak a kreativitu. Žádný jiný symbol totiž nenabízí podobnou duplicitu.  Když překlopíme čtverec či kruh na půl, obě strany jsou stejné. Ale trojúhelník představuje proměnlivost. Tyto náušnice jako jemný ženský doplněk Vás tak můžou zaujmout svým významem, jemností, elegancí a originalitou.

 

Dětské USHI® náušnice TRIANGLE pro holčičky (3M-99Y) ve tvaru trojúhelníku jsou krásným elegantním šperkem pro ty nejmenší. Zapínání je typu brizura, velmi snadno se do dětského ouška nasadí a dítě si je samo jen tak nesundá, proto jsou náušnice vhodné i pro ty nejmenší miminka.

 

Tento pár je tedy ideální i jako dárek k narození miminka. Maminka dostane krásný šperk ,,za porod,, a holčička první náušničky, které jsou nejčastějším dárkem k narození miminka. Pár těchto náušnic si ale můžete pořídit i na jakoukoliv běžnou denní příležitost. Dětské náušničky jsou vhodné pro holčičky každého věku.

 

Každý pár z tohoto setu u nás můžete zakoupit také zvlášť, v případě, že chcete koupit náušničky pouze pro dcerku, sladit více dcerek, nebo dokonce zakoupit pouze náušnice TRIANGLE.

Pro zakoupení zvlášť odkazy zde:

 USHI® zlacené náušnice TRIANGLE 

 Dětské USHI® zlacené náušnice TRIANGLE KIDS 

 

Naše USHI® náušnice jsou vyrobené českými zlatníky nejvyšší kvality.

• Hmotnost náušnic (pár): 1,45g TRIANGLE / 1,05g TRIANGLE KIDS

• Rozměr náušnic: 0,9 x 0,9 cm TRIANGLE / 1,5 x 0,7 cm TRIANGLE KIDS

• Osazení: zirkony

• Zapínání: šroubovací balónek / brizura

• Balení: Černá dárková krabička USHI®

 

Ident - registrační číslo: 14832

České puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží (pro zvětšení rozklikněte)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: